alu kola, pneuTelefon: +(420) 608 617 362
+(420) 608 175 433
E-mail: info@zpneu-auto.cz
Alu kola ,pneu

Nabízené služby:
Naší hlavní službou je autoservis a pneuservis, nabízíme Vám jedny z nejlepších cen alu kol a pneu v ČR, jsme také dovozci nových i mírně použitých značkových pneu všech velikostí za výprodejové ceny, které nemají v ČR konkurenci.

 • alu kola, pneu

  blind

 • alu kola, pneu

  blind

 • alu kola, pneu

  blind

 • alu kola, pneu

  blind

 • alu kola, pneu

  blind

 • alu kola, pneu

  blind

Kalendář - zakázek

« červenec 2024 »
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 

AKTUALITY

EET - Důvěřujte nám

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin....

celý článek..
Alukola WSP katalog 2016

zpneu-auto s.r.o. rozšířila opět nabídku o alukola italského výrobce WSP, jedná se o aktuální originální designové kola ve výborné kvalitě a hlavně v rozměrech, které udává výrobce, zde jsou orientační ceny: 16" 10.000kč, 17" 14.000kč, 18" 15.000kč,…...

celý článek..
Nové sídlo firmy

1.8.2015 jsme pro Vás otevřeli novou provozovnu pouze 7 min jízdy od původního sídla firmy, Najdete nás na nové adrese Nedakonice 521, průmyslová zóna vedle Nitary...mapa je v sekci kontakty, těšíme se na Vaši návštěvu!...

celý článek..
starší aktuality..

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlásit se k účtu

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky jsou závazné k www.zpneu-auto.cz (dále jen " zpneu-auto.cz ") . Tyto podmínky popisují a upravují vzájemný obchodní vztah mezi provozovatelem (dále jen " zpneu-auto s.r.o. ") na straně dodavatele a zákazníkem, návštěvníkem (dále jen "objednatelem") na straně kupujícího.

I. Cenové podmínky

Ceny. Seznam zboží zobrazovaný na zpneu-auto je chápán jako návrh kupní smlouvy (dále jen "katalog"). Katalog obsahuje maloobchodní prodejní cenu (jsme plátci DPH). Dopravné a balné hradí kupující, pokud není stanoveno u konkrétního zboží jinak. Zpneu-auto si vyhrazuje právo změny cen v katalogu bez předchozího upozornění. Měnit ceny na již uzavřených a potvrzených objednávkách není možné.

II. Podmínky a možnosti úhrady

Platba dobírkou řidiči kurýrní služby při převzetí zboží. Zákazník platí zboží z katalogu zpneu-auto výhradně dobírkou, není-li mezi objednatelem a dodavatelem sjednáno plnění na základě zálohové platby předem.

Platba běžným bankovním převodem po předchozí domluvě, jako variabilní symbol platby použije zákazník číslo faktury.

U dražších zásilek si provozovatel vyhrazuje právo požadovat od zákazníka zálohu předem avšak až po předchozí domluvě se zákazníkem.

III. Podmínky dodání

Termín expedice zboží. Zpneu-auto vynakládá veškerou snahu na rychlý a hladký průběh expedice. Standardní termín expedice je 1-3 pracovní dny od ověření objednávky, maximální termín expedice je 10 pracovních dnů. V případě méně běžného či problematického zboží může dojít k prodloužení dodací lhůty, o kterém bude zákazník vždy informován a to buď emailem nebo telefonicky! Provozovatel se však zavazuje, dle svých možností, v zájmu svém a především s ohledem na zákazníka, snížit dodací lhůtu na nejmenší možnou dobu. U neobvyklých rozměrů a dezénů pneumatik, je doba dodání ovlivněna stavem skladových zásob našich dodavatelů.

IV. Záruční podmínky

Zpneu-auto poskytuje na výrobní vady jím nabízeného a prodávané zboží záruku 2 roky. Záruční lhůta počíná běžet dnem převzetí zboží zákazníkem. V případě, že zákazník nemá doklad o převzetí zboží, počíná záruční lhůta běžet dnem vystavení daňového dokladu.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku v případě výrazné změny ceny zboží nebo v případě nedostupnosti či ukončení výroby zboží.

VI. Objednávky

Veškeré objednávky se považují za oboustranně závazné v okamžiku, kdy Zpneu-auto objednateli elektronicky potvrdí převzetí objednávky. Odesláním objednávky kupující bezvýhradně a dobrovolně akceptuje veškerá ustanovení a odstavce Obchodních a reklamačních podmínek a je si vědom všech práv a povinností z nich vyplývajících. Veškeré zboží je až do úplného zaplacení majetkem společnosti provozovatele Zpneu-auto.

Doprava DPD/PPL/Pošta

Doručení balíku - řidič Vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s Vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí Vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti. Zásilku Vám standartně doručíme v rozmezí 8-18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit)

Reklamační řád

Reklamační řád zpneu-auto vychází z Občanského zákoníku a vztahuje se pouze na zboží, jehož reklamace je řádně uplatněna v záruční lhůtě.

Souhlas s reklamačním řádem

Souhlas s reklamačním řádem stvrzuje objednatel podpisem faktury nebo převzetím zboží od přepravce a stvrzení tohoto svým podpisem. Převzetím zboží se rozumí okamžik, kdy je zboží převzato od dopravce, případně vyzvednuto na poště.

Povinnost kontroly. Objednatel je povinen zkontrolovat dodávku, není-li nikterak viditelně poškozena nebo poničena. Pokud je zásilka poničena, nepřevezme objednatel zásilku a neprodleně kontaktuje Zpneu-auto. Pokud objednatel zjistí jakýkoliv rozdíl mezi fakturou a skutečně dodaným zbožím, nebo neobdržel se zásilkou fakturu - daňový doklad, je povinen ihned informovat zpneu-auto, pokud tak neučiní, vystavuje se nebezpečí, že pozdější případná reklamace nebude uznána.

Reklamace zásilek Zpneu-auto může být uplatněna pouze na adrese dodavatele:

zpneu-auto s.r.o.
Lukáš Zalubil
Nedakonice 521 - prům. zona
Uh. Hradiště - Nedakonice
687 38

Náklady na dopravu reklamace do sídla Zpneu-auto nese objednatel, stejně tak riziko a odpovědnost za poškození zásilky dopravou, proto Vám doporučujeme zásilku pojistit. Zpneu-auto vyřídí Vaši reklamaci nejpozději do 30 dnů.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel Zpneu-auto prohlašuje, že s osobními údaji nakládá v souladu s ustanovením zákona č.101/2000sb. o ochraně osobních údajů. Informace poskytnuté prostřednictvím objednávkového formuláře, slouží pouze pro vyřízení objednávky a nebudou poskytnuty třetím osobám.

Tyto podmínky vstupují v platnost dne 1. července 2008

Podmínky ochrany osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR)   I. Základní ustanovení   Tímto udělujete souhlas společnosti zpneu-auto s.r.o, IČO: 29302862, DIČ: CZ 29302862, se sídlem Nedakonice 521, prům. zóna (dále..
zobrazit více informací

alu kola, pneu Košík obsahuje 0 ks za celkem 0 Kč
prodej alu pneu autoservis